Adanaspor Akhisar Belediyespor Alanyaspor Antalyaspor Beşiktaş Bursaspor Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Gaziantepspor Gençlerbirliği İstanbul Başakşehir Kardemir Karabükspor Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Osmanlı Spor Trabzonspor

24. HAFTA HAKEMLERİ BELLİ OLDU

Bu haber 28 Şubat 2019 - 11:52 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

Spor Toto Süper Lig’de 24. haftada oynanacak maçları yönetecek hakemler belli oldu.

Haftanın önemli maçları:

İM Kayserispor-Beşiktaş: Suat Arslanboğa
Fenerbahçe-Ç.Rizespor: Halil Umut Meler
Yeni Malatyaspor-Başakşehir: Fırat Aydınus
BB Erzurumspor-Galatasaray: Cüneyt Çakır
Kasımpaşa-Trabzonspor: Bülent Yıldırım

Tüm maçlar:

Süper Lig’in 24. haftasında yapılacak maçların programı şöyle:

Yarın:

20.30 Antalyaspor-MKE Ankaragücü  / Koray Gençerler

2 Mart Cumartesi:

16.00 Bursaspor-Demir Grup Sivasspor / Mete Kalkavan
16.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Beşiktaş  / Suat Arslanboğa
19.00 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor / Halil Umut Meler

3 Mart Pazar:

13.30 Atiker Konyaspor-Göztepe  / Abdulkadir Bitigen
16.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Medipol Başakşehir  / Fırat Aydınus
19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Galatasaray  / Cüneyt Çakır

4 Mart Pazartesi:

20.00 Kasımpaşa-Trabzonspor / Bülent Yıldırım
20.00 Akhisarspor-Aytemiz Alanyaspor  / Serkan Tokat

Spor Toto Süper Lig’de 24. haftada oynanacak maçları yönetecek hakemler belli oldu.

Haftanın önemli maçları:

İM Kayserispor-Beşiktaş: Suat Arslanboğa
Fenerbahçe-Ç.Rizespor: Halil Umut Meler
Yeni Malatyaspor-Başakşehir: Fırat Aydınus
BB Erzurumspor-Galatasaray: Cüneyt Çakır
Kasımpaşa-Trabzonspor: Bülent Yıldırım

Tüm maçlar:

Süper Lig’in 24. haftasında yapılacak maçların programı şöyle:

Yarın:

20.30 Antalyaspor-MKE Ankaragücü  / Koray Gençerler

2 Mart Cumartesi:

16.00 Bursaspor-Demir Grup Sivasspor / Mete Kalkavan
16.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Beşiktaş  / Suat Arslanboğa
19.00 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor / Halil Umut Meler

3 Mart Pazar:

13.30 Atiker Konyaspor-Göztepe  / Abdulkadir Bitigen
16.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Medipol Başakşehir  / Fırat Aydınus
19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Galatasaray  / Cüneyt Çakır

4 Mart Pazartesi:

20.00 Kasımpaşa-Trabzonspor / Bülent Yıldırım
20.00 Akhisarspor-Aytemiz Alanyaspor  / Serkan Tokat

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
PUAN DURUMU
Süper Lig
# TAKIMLAR O AV P
PTT 1.Lig
# TAKIMLAR O AV P
LİG FİKSTÜRÜ
Süper Lig
PTT 1.Lig